رویکرد ها

فعالیت های شرکت پادراپات به 4 دسته کلی تقسیم می شود:

مواد شیمیایی خام

مواد شیمیایی خام، شامل مواد اولیه در خلوص آزمایشگاهی و صنعتی است که برای اهداف تحقیقاتی یا تولید صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. به علاوه مواد بهبود یافته به عنوان ماده اولیه برای تولید مواد دیگر برای مثال چسب، تولید می شود.

شیمی ساخت و ساز

مواد شیمیایی و محصولات مورد استفاده برای بازسازی و ساختن ساختمان از پرکاربرد ترین مواد هستند. از جمله این مواد میتوان به چسب های اپوکسی، فوم ها و درزگیر های پلی اورتان اشاره کرد.

همچنین انواع پمپ، پکر و تجهیزات تزریق و استفاده برای انجام فعالیت ها تولید می شود.

فناوری های نوین

نانو

دانشی میان رشته ای که بر مهار اندازه مواد در ابعاد نانو تلاش میکند. خواص مواد در این ابعاد متاثر از فیزیک کوانتومی و غلبه بر فیزیک کلاسیک است. ابعاد کوچک مواد که در حدود ۱ تا ۱۰۰ نانومتر است موجب بوجود آمدن خواص جدید و قابل کنترل در این مواد می شود. 

شیمی سبز

تلاش برای ساخت موادی که با محیط زیست سازگار بوده و خطرات ناشی از مواد شیمیایی را به حداقل برساند. موادی که پس از مصرف در طبیعت تجزیه میشوند و اثری از خود به جای نمیگذارند.

مواد هوشمند

موادی که میتوانند مانند موجودات زنده خود را با محیط سازگاری دهند و مواردی چون آسیب دیدن را پیشبینی کرده و در جهت ترمیم آن حرکت کنند. مانند موادی که در اثر خراش خود را ترمیم میکنند یا سطوح خود تمیز شونده

صنایع

انواع کود و آفت کش برای بهره وری بیشتر و محصولات با کیفیت تر

بسته بندی های لازم برای نگه داری دارو و قرص طراحی و تولید می شود. همچنین اندام مصنوعی مانند دست تولید می شود.

انواع چسب، فوم و درزگیر صنعتی برای تجهیزات صنعتی تولید میشود.

© 2021 پادراپات پارس | ScrollMe by AccessPress Themes