پودر آنی گیر بتن

آب بندی و درزگیری فوری با پودر آنی گیر جهت استفاده در ساختمان ها و سازه ها

پود آنی گیر بر پایه محصولات سیمانی است و بعد از مخلوط شدن با آب در کمتر از بیست دقیقه خمیری قدرتمند و چسبنده تولید می کند که جلوی نشت آب از هر سطحی را می گیرد.

از آنجایی که این پودر با همه سطوح سازگار است، یکی از بیشترین کاربردهای آن در سازه های بتنی است از این رو به پودر آنی گیر بتن هم معروف است.

توجه: این محصول فاقد کلراید و یا مواد شیمیایی مخرب است و باعث خوردگی و تخریب فولاد یا بتن و سایر سطوج نمی شود. همچنین این محصول بدون مشکل می تواند در مخازن یا لوله های آب شرب استفاده شود.

موارد مصرف

به طور کلی می توان از آنی گیر برای پر کردن شکاف های تحت فشار در انواع سازه ها استفاده کرد. برخی از موارد مصرف این محصول در زیر آمده است:

  • تونل ها
  • دیواره های طبقات ساختمانی
  • مخازن و لوله های آب شرب
  • دیواره ها و سطوح مجاور با آب
  • و بسیاری از موارد دیگر

روش استفاده

روش استفاده از پودر آ«ی گیر بسیار ساده است. بسته به نوع و عمق شکاف ایجاد شده، نسبت های مختلفی از پودر را با آب (حداقل 2 به یک) مخلوط می کنیم و به مدت کمی ورز میدهیم و تقریبا بلافاصله شکاف یا سوراخ را با آن می پوشانیم.

توجه کنید که پس از مخلوط با آب حدکثر بیست ثانیه وقت دارید آن را استفاده کنید چرا که بلافاصله خمیر آن سفت می شود.

قبل از استفاده پیشنهاد می شود که کمی شکاف را باز تر کنید (عموما به صورت v شکل) تا مواد به خوبی بتوانند در آن جای بگیرند. پس از استفاده بهتر است روی کار را کمی کرطوب تر کنید تا خودش را بگیرد.

برای بیشینه کارایی این محصول سطح شکاف باید عاری از چربی، آلودگی یا رنگ باشد پس قبل از استفاده محل مورد نظر را تمیز و خشک کنید.

نکات ایمنی

پودر آنی گیر در دسته محصولات تقریبا بی خطر قرار دارد اما توصیه می شود در حین مصرف از دستکش و عینک ایمنی استفاده کنید تا به پوست و چشمان شما آسیبی نرسد.

برای قیمت تماس بگیرید

تلفن تماس:

02122097265
02122097266

توضیحات تکمیلی

چسبندگی

بالا

ماندگاری

بالا

مقاومت در برابر مواد شیمیایی

بالا

رنگ

خاکستری

اشتعال پذیری

ندارد

سازگاری با بتن

بسیار بالا

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پودر آنی گیر بتن”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *